Update (30-09)
Corona coördinator diensten kom in ieder geval t/m 20 oktober te vervallen.
Zie update bericht bestuur rondom corona protocol.
-----
Beste Leden,
Datum |
Tijd |
Thuisteam |
Uitteam |
Begintijd |
Eindtijd |
Coco 1 |
Coco 2 |
Coco 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 sep. |
9:55 |
HKC (U) A1 |
Antilopen A3 |
9:30 |
11:30 |
Wybren |
Joost |
|
5 sep. |
11:15 |
HKC (U) C1 |
Het Bosch C1 |
11:30 |
13:45 |
Ellen |
HKC 4 |
|
5 sep. |
12:30 |
HKC (U) 3 |
MIA 5 |
13:45 |
15:30 |
Loes |
Koen |
|
5 sep. |
12:30 |
HKC (U) 6 |
KCD 3 |
15:30 |
Einde wedstrijden |
Youri |
Anouk |
|
5 sep. |
14:00 |
HKC (U) 8 |
Het Bosch 1 |
|
|
|
|
|
5 sep. |
15:30 |
HKC (U) 4 |
DOS (W) 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 sep. |
9:30 |
HKC (U) E1 |
Fortissimo E1 |
9:00 |
11:00 |
Rob |
Lars |
|
12 sep. |
9:45 |
HKC (U) B1 |
Synergo B3 |
11:00 |
13:00 |
Kris |
Wencke |
|
12 sep. |
11:00 |
HKC (U) A2 |
Arena A1 |
13:00 |
15:15 |
Thimo |
Anniek |
|
12 sep. |
11:00 |
HKC (U) D1 |
Midlandia D1 |
15:15 |
17:00 |
Rob |
Lars |
Linda |
12 sep. |
14:00 |
HKC (U) 7 |
VIKO 3 |
17:00 |
Einde wedstrijden |
Bas |
Daniël |
HKC 1 |
12 sep. |
15:30 |
HKC (U) 1 |
Midlandia 1 |
|
|
|
|
|
12 sep. |
17:00 |
HKC (U) 2 |
ODIK 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 sep. |
10:30 |
HKC (U) B1 |
Fiducia B2 |
10:00 |
12:00 |
Judith |
HKC 4 |
|
19 sep. |
12:00 |
HKC (U) 5 |
RDZ 4 |
12:00 |
14:00 |
Dieuwke |
HKC 3 |
|
19 sep. |
13:15 |
HKC (U) 7 |
DKV Victoria 2 |
14:00 |
16:00 |
Jeroen |
Matan |
|
19 sep. |
14:00 |
HKC (U) 4 |
Fiducia 3 |
16:00 |
Einde wedstrijden |
Robin |
Lindsey |
|
19 sep. |
15:30 |
HKC (U) 3 |
Tweemaal Zes 3 |
|
|
|
|
|
19 sep. |
17:00 |
HKC (U) 8 |
Koveni 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 sep. |
9:00 |
HKC (U) E1 |
Viking E1 |
8:30 |
10:30 |
HKC 3 |
HKC 3 |
|
26 sep. |
9:30 |
HKC (U) B1 |
Reflex B1 |
10:30 |
12:30 |
Roland |
Rob |
|
26 sep. |
10:30 |
HKC (U) A2 |
Reehorst '45 A1 |
12:30 |
14:30 |
Daan |
Demi |
|
26 sep. |
12:00 |
HKC (U) 3 |
Antilopen 5 |
14:30 |
Einde wedstrijden |
John |
Ivo |
|
26 sep. |
14:00 |
HKC (U) 7 |
Viking 4 |
|
|
|
|
|
26 sep. |
15:30 |
HKC (U) 6 |
Viking 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 okt. |
10:00 |
HKC (U) A1 |
ODIK A2 |
9:30 |
12:00 |
Tijn |
Rinske |
|
3 okt. |
11:00 |
HKC (U) D1 |
Dalto D2 |
12:00 |
14:00 |
Lienke |
Kris |
|
3 okt. |
11:30 |
HKC (U) C1 |
VIKO C1 |
14:00 |
16:00 |
HKC 4 |
HKC 4 |
HKC 4 |
3 okt. |
12:30 |
HKC (U) 5 |
Synergo 8 |
16:00 |
Einde wedstrijden |
Danielle |
Nina |
HKC 5 |
3 okt. |
13:00 |
HKC (U) 8 |
Animo 4 |
|
|
|
|
|
3 okt. |
14:00 |
HKC (U) 2 |
Wageningen 6 |
|
|
|
|
|
3 okt. |
15:30 |
HKC (U) 1 |
NKV 1 |
|
|
|
|
|
3 okt. |
17:00 |
HKC (U) 4 |
Synergo 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 okt. |
9:30 |
HKC (U) E1 |
Synergo E1 |
9:00 |
11:00 |
Kris |
Wybren |
|
10 okt. |
10:00 |
HKC (U) C1 |
Midlandia C1 |
11:00 |
13:00 |
Kaja |
Anniek |
|
10 okt. |
11:00 |
HKC (U) A2 |
Wageningen A3 |
13:00 |
15:00 |
Daan |
Joost |
|
10 okt. |
12:30 |
HKC (U) 3 |
Spirit 3 |
15:00 |
17:00 |
HKC 3 |
HKC 3 |
|
10 okt. |
14:00 |
HKC (U) A1 |
Tweemaal Zes A2 |
17:00 |
Einde wedstrijden |
HKC 4 |
HKC 4 |
|
10 okt. |
15:30 |
HKC (U) 4 |
Victum 4 |
|
|
|
|
|
10 okt. |
17:00 |
HKC (U) 6 |
Tweemaal Zes 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 okt. |
11:00 |
HKC (U) D1 |
SGV D1 |
10:30 |
12:30 |
Kris |
Arno |
|
17 okt. |
15:30 |
HKC (U) 1 |
Attila 1 |
14:30 |
16:30 |
? |
Anita |
Stephanie |
17 okt. |
17:00 |
HKC (U) 2 |
Antilopen 3 |
16:30 |
Einde wedstrijden |
Daan |
Julliet |
Eline |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 okt. |
12:30 |
HKC (U) 5 |
Unitas 5 |
11:30 |
12:30 |
Kris |
|
|
24 okt. |
14:00 |
HKC (U) 2 |
Pernix 3 |
12:30 |
15:00 |
Roy |
Frederieke |
Lieke |
24 okt. |
15:30 |
HKC (U) 1 |
Ready '60 1 |
15:00 |
Einde wedstrijden |
Danielle |
Nina |
Jorine |