• Corona coördinatoren

    3 sep 2020
  • Update (30-09)
    Corona coördinator diensten kom in ieder geval t/m 20 oktober te vervallen.

    Zie update bericht bestuur rondom corona protocol.

    -----

     

    Beste Leden, 

    Zoals eerder aangegeven hebben we de hulp van de leden nodig om op zaterdag voldoende corona coördinatoren op het veld te hebben. Zodoende hebben we ieder team enkele keren ingedeeld. Samen kunnen we er zo voor zorgen dat we bij HKC kunnen blijven korfballen.
     
    Graag willen we de teams vragen om voor as zaterdag door te geven wie van jullie team er op het veld als corona coördinator aanwezig is gedurende het veldseizoen. Je kunt dit aangeven bij Kristian (tel.: zie laatste nieuwsbrief).  

    Alvast bedankt voor jullie medewerking, 
    Kristian 

     

    Datum

    Tijd

    Thuisteam

    Uitteam

    Begintijd

    Eindtijd

    Coco 1

    Coco 2

    Coco 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    5 sep.

    9:55

    HKC (U) A1

    Antilopen A3

    9:30

    11:30

    Wybren

    Joost

     

    5 sep.

    11:15

    HKC (U) C1

    Het Bosch C1

    11:30

    13:45

    Ellen

    HKC 4

     

    5 sep.

    12:30

    HKC (U) 3

    MIA 5

    13:45

    15:30

    Loes

    Koen

     

    5 sep.

    12:30

    HKC (U) 6

    KCD 3

    15:30

    Einde wedstrijden

    Youri

    Anouk 

     

    5 sep.

    14:00

    HKC (U) 8

    Het Bosch 1

     

     

     

     

     

    5 sep.

    15:30

    HKC (U) 4

    DOS (W) 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    12 sep.

    9:30

    HKC (U) E1

    Fortissimo E1

    9:00

    11:00

    Rob

    Lars

     

    12 sep.

    9:45

    HKC (U) B1

    Synergo B3

    11:00

    13:00

    Kris

    Wencke

     

    12 sep.

    11:00

    HKC (U) A2

    Arena A1

    13:00

    15:15

    Thimo

    Anniek

     

    12 sep.

    11:00

    HKC (U) D1

    Midlandia D1

    15:15

    17:00

    Rob

    Lars

    Linda

    12 sep.

    14:00

    HKC (U) 7

    VIKO 3

    17:00

    Einde wedstrijden

    Bas

    Daniël

    HKC 1

    12 sep.

    15:30

    HKC (U) 1

    Midlandia 1

     

     

     

     

     

    12 sep.

    17:00

    HKC (U) 2

    ODIK 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    19 sep.

    10:30

    HKC (U) B1

    Fiducia B2

    10:00

    12:00

    Judith

    HKC 4

     

    19 sep.

    12:00

    HKC (U) 5

    RDZ 4

    12:00

    14:00

    Dieuwke

    HKC 3

     

    19 sep.

    13:15

    HKC (U) 7

    DKV Victoria 2

    14:00

    16:00

    Jeroen 

    Matan

     

    19 sep.

    14:00

    HKC (U) 4

    Fiducia 3

    16:00

    Einde wedstrijden

    Robin

    Lindsey

     

    19 sep.

    15:30

    HKC (U) 3

    Tweemaal Zes 3

     

     

     

     

     

    19 sep.

    17:00

    HKC (U) 8

    Koveni 4

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    26 sep.

    9:00

    HKC (U) E1

    Viking E1

    8:30

    10:30

    HKC 3

    HKC 3

     

    26 sep.

    9:30

    HKC (U) B1

    Reflex B1

    10:30

    12:30

    Roland

    Rob

     

    26 sep.

    10:30

    HKC (U) A2

    Reehorst '45 A1

    12:30

    14:30

    Daan

    Demi

     

    26 sep.

    12:00

    HKC (U) 3

    Antilopen 5

    14:30

    Einde wedstrijden

    John 

    Ivo

     

    26 sep.

    14:00

    HKC (U) 7

    Viking 4

     

     

     

     

     

    26 sep.

    15:30

    HKC (U) 6

    Viking 3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    3 okt.

    10:00

    HKC (U) A1

    ODIK A2

    9:30

    12:00

    Tijn

    Rinske 

     

    3 okt.

    11:00

    HKC (U) D1

    Dalto D2

    12:00

    14:00

    Lienke

    Kris

     

    3 okt.

    11:30

    HKC (U) C1

    VIKO C1

    14:00

    16:00

    HKC 4

    HKC 4

    HKC 4

    3 okt.

    12:30

    HKC (U) 5

    Synergo 8

    16:00

    Einde wedstrijden

    Danielle

    Nina

    HKC 5

    3 okt.

    13:00

    HKC (U) 8

    Animo 4

     

     

     

     

     

    3 okt.

    14:00

    HKC (U) 2

    Wageningen 6

     

     

     

     

     

    3 okt.

    15:30

    HKC (U) 1

    NKV 1

     

     

     

     

     

    3 okt.

    17:00

    HKC (U) 4

    Synergo 4

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    10 okt.

    9:30

    HKC (U) E1

    Synergo E1

    9:00

    11:00

    Kris

    Wybren

     

    10 okt.

    10:00

    HKC (U) C1

    Midlandia C1

    11:00

    13:00

    Kaja

    Anniek

     

    10 okt.

    11:00

    HKC (U) A2

    Wageningen A3

    13:00

    15:00

    Daan

    Joost

     

    10 okt.

    12:30

    HKC (U) 3

    Spirit 3

    15:00

    17:00

    HKC 3

    HKC 3

     

    10 okt.

    14:00

    HKC (U) A1

    Tweemaal Zes A2

    17:00

    Einde wedstrijden

    HKC 4

    HKC 4

     

    10 okt.

    15:30

    HKC (U) 4

    Victum 4

     

     

     

     

     

    10 okt.

    17:00

    HKC (U) 6

    Tweemaal Zes 4

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    17 okt.

    11:00

    HKC (U) D1

    SGV D1

    10:30

    12:30

    Kris

    Arno

     

    17 okt.

    15:30

    HKC (U) 1

    Attila 1

    14:30

    16:30

    ?

    Anita

    Stephanie

    17 okt.

    17:00

    HKC (U) 2

    Antilopen 3

    16:30

    Einde wedstrijden

    Daan

    Julliet

    Eline

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    24 okt.

    12:30

    HKC (U) 5

    Unitas 5

    11:30

    12:30

    Kris

     

     

    24 okt.

    14:00

    HKC (U) 2

    Pernix 3

    12:30

    15:00

    Roy

    Frederieke

    Lieke

    24 okt.

    15:30

    HKC (U) 1

    Ready '60 1

    15:00

    Einde wedstrijden

    Danielle

    Nina

    Jorine

     

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide