• HKC (U) 7

  • Team

    DamesHeren
    AnnemiekeLoek
    Anouk GRoel
    FrederikeRoy
    LiekeTijn
    Rinske
    Vera
  • Trainingsschema

    DinsdagTijd
    9 november t/m 7 december22:00 - 23:00
    14 december t/m 11 januari20:00 - 21:00
    18 januari t/m 15 februari22:00 - 23:00
    22 februari t/m 29 maart20:00 - 21:00
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 jan. 18:35Animo 4 - HKC (U) 7De Randhorst
    29 jan. 18:35HKC (U) 7 - Thor (H) 3Hoograven
    12 feb. 15:00Synergo 7 - HKC (U) 7De Loevenhout
    19 feb. 15:55HKC (U) 7 - Victum 5Hoograven
    12 mrt. 14:45Stip 1 - HKC (U) 7De Schutskamp
    19 mrt. 17:15HKC (U) 7 - VIKO 3Hoograven
    26 mrt. 14:40HKC (U) 7 - Animo 4Hoograven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Synergo 71100181352
    2VIKO 31100151142
    3Thor (H) 32101262422
    4HKC (U) 721011823-52
    5Animo 400000000
    6Victum 500000000
    7Stip 120022127-60
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Animo 4

    VS

    HKC (U) 7

    22 januari 202218:35 uur
    De Randhorst Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HKC (U) 7

    Reserve

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide