• HKC (U) B1

  • Team

    DamesHeren
    BenteAryan
    EloiseBram
    Esther v HTim
    Jildou
    Lotte
    Marit
    Pien
    TrainingslidMarcello
  • Staf

    Trainer(s)
    Cherity
    Eline
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Dinsdag 19.00 - 20.00
    Donderdag 19.00 - 20.00
  • Let op: 18 november, 16 december, 13 januari, 10 februari, 10 maart

    Op deze data is de B1 vrij

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 dec. 16:30De Vinken B2 - HKC (U) B1De Boei
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.HKC (U) B1 - Midlandia B27 - 5
    27 nov.Luno B2 - HKC (U) B113 - 5
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1Luno B22200237
    2Victum B2110076
    3De Vinken B221011616
    4HKC (U) B121011218
    5De Corvers B1000000
    6EKVA B2100167
    7Midlandia B220021121
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Vinken B2

    VS

    HKC (U) B1

    18 december 202116:30 uur
    De Boei Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HKC (U) B1

    B-jeugd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide