• HKC (U) C1

  • Team

    DamesHeren
    ElleAlain
    ElsStijn
    Ester
    Femke
    Louiza
    Raphaelle
    Sophie
    TrainingslidLucas
  • Staf

    Trainer(s)
    Maret
    Anike
  • Trainingsschema

    DagTijd
    Dinsdag 18:00 - 19:00
    Donderdag 18:00 - 19:00
  • Let op: 25 november, 23 december, 20 januari, 17 februari, 17 maart

    Op deze data is de C1 vrij

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 jan. 12:45OVVO C3 - HKC (U) C1OVVO-hal
    29 jan. 10:10HKC (U) C1 - SGV C1Hoograven
    5 feb. 11:00Fiducia C3 - HKC (U) C1Europahal
    12 feb. 11:10HKC (U) C1 - Synergo C3Hoograven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1SGV C133002912
    2Luno C132014511
    3HKC (U) C11100132
    4Synergo C3000000
    5OVVO C31001318
    6Fiducia C32002423
    7MIA C32002331
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    OVVO C3

    VS

    HKC (U) C1

    22 januari 202212:45 uur
    OVVO-hal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    HKC (U) C1

    C-jeugd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide