• HKC (U) 4

  • Team

    DamesHeren
    LauraCoen
    HettyChris
    IreneTim
    MiriamRoald
    MelissaRobin
    Manouk
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Donderdag22.00-23.00
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 19:55HKC (U) 4 - Dindoa 6Hoograven
    1 feb. 17:00HKC (U) 4 - Synergo 6Hoograven
    8 feb. 20:45Telstar/dé Register Makelaar 4 - HKC (U) 4De Slag
    15 feb. 18:25HKC (U) 4 - Unitas/Perspectief 4Hoograven
    7 mrt. 18:10Exakwa 3 - HKC (U) 4Sportcentrum De Koploper
    14 mrt. 18:15HKC (U) 4 - Antilopen/Lancyr Deelen 5Hoograven
    28 mrt. 16:10Dindoa 6 - HKC (U) 4Dindoa-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jan.Antilopen/Lancyr Deelen 5 - HKC (U) 416 - 18
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HKC (U) 454108468169
    2Dindoa 643017159126
    3Unitas/Perspectief 44202706194
    4Exakwa 34202605554
    5Antilopen/Lancyr Deelen 54202706734
    6Synergo 641036074-142
    7Telstar/dé Register Makelaar 450145990-311
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HKC (U) 4

    VS

    Dindoa 6

    25 januari 202019:55 uur
    Hoograven Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    HKC (U) 4

    Reserve

    16,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide