• Kantine- en schoonmaakrooster veld

  • Indien je niet kan op de ingeroosterde datum, vragen we je onderling te ruilen en dit door te geven aan Paula of Angelique.

    Zaterdag 23 april

     

     

     

     

    Schoonmaak 

     

     

     

     

     

    (op maandag of donderdag)

    9.00 uur

    Guusje

     

     

     

     

    9.45 - 11.00 uur

    Guusje

    Ouder E2

     

     

    HKC 3 (Patricia) en...

    11.00 - 12.00 uur

    Guusje

    Ouder E1

     

     

     

    12.00 - 13.00 uur

    Paula

    Teja

     

     

     

    13.00 tot sluit

    Contardo

    Bianca

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 7 mei

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 - 10.00  uur

    Teja

    Angelique

     

     

     

    10.00 - 11.00 uur

    Teja

    Ouder C1

     

     

    MW 1 (woensdag)

    12.30-14.00 uur

    HKC 1 (Hilje?)

    HKC 1 (Wencke?)

     

     

     

    14.00 - 15.30 uur

    Paula

    HKC 4 (Bram?)

    HKC 4 (Irene?)

     

     

    15.30 tot sluit

    Teja

    Paula

    Angelique

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 14 mei

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 - 10.00 uur

    Guusje

    HKC A1

     

     

     

    10.00 - 11.00 uur

    Guusje

    HKC B1

     

     

    E2 (Pim?) en ....

    11.00 - 12.00 uur

    Guusje

    HKC 3

     

     

     

    12.00 - 13.30 uur

    Paula

    HKC  5 (Judith?)

    HKC 5 (Bente?)

     

     

    13.30 - 15.00 uur

    Angelique

    Paula

    Teja

     

     

    15.00 - 16.30 uur

    Teja

    HKC 7

    HKC 7

     

     

    16.30 tot sluit

    Inge

    Mark

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 21 mei

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 - 10.00 uur

    Guusje

    HKC A2

     

     

     

    10.00 - 11.00 uur

    Guusje

    HKC B1

     

     

    MW 2 (woensdag)

    11.00 - 12.00 uur

    Guusje

    HKC 6

     

     

     

    12.00 - 13.00 uur

    Teja 

    HKC 2

    HKC 2

     

     

    13.00 tot sluit

    Contardo

    Bianca

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 28 mei

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.30 - 10.30 uur

    Guusje

    HKC D1

     

     

     

    10.30 - 11.30 uur

    Guusje

    HKC C1 (Wendy?)

     

     

    A2 en B1

    11.30 - 12.30 uur

    Guusje

    HKC A1

     

     

     

    12.30 -14.00 uur

    HKC 4 (Judith?)

    HKC 4 (Lars?)

     

     

     

    14.00 - 15.30 uur

    Kaline

    Teja

     

     

     

    15.30 tot sluit

    Paula

    Angelique

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 11 juni

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 - 10.00 uur

    Guusje

    HKC D1

     

     

     

    10.00 - 11.00 uur

    Guusje

    HKC A1

     

     

    D1 en E1

    11.00 - 12.00

    Guusje

    HKC 5

     

     

     

    12.00 - 13.00

    Teja 

    Paula

     

     

     

    13.00 tot sluit

    Contardo

    Bianca

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 18 juni

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    9.00 - 10.00 uur

    Guusje

    HKC A2

     

     

     

    10.00 - 11.00 uur

    Guusje

    Teja

     

     

    A1 en Maret

    11.00 - 12.00 uur

    Guusje

    HKC E1

     

     

     

    12.00 - 13.30 uur

    Angelique

    Teja

     

     

     

    13.30 - 14.30 uur

    Paula

    HKC 6

    HKC 6

     

     

    15.00 tot sluit

    Inge

    Mark

     

     

     

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide