Welkom op de website van HKC, de gezelligste korfbalvereniging van Utrecht en omstreken. Bij HKC is het mogelijk om te korfballen op ieder niveau, zo zijn er diverse teams waaronder recreanten-, midweek-, jeugd- en seniorenteams om bij te trainen en/of wedstrijden te spelen. Naast korfbal zijn er uiteraard ook veel sociale activiteiten voor senioren en jeugd met als afsluiting van het seizoen altijd het HKC jeugdkamp.
Lijkt het je leuk om HKC beter te leren kennen, ga dan snel naar de pagina Lid worden om te kijken wanneer je mee kunt trainen en/of hoe je lid kunt worden.
Datum | Wedstrijd | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|
20 mrt. 20:00 | Nova MW2 - HKC (U) MW1 | HF Witte Centrum | DE BILT |
6 apr. 09:30 | HKC (U) E1 - Victum E4 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
6 apr. 10:00 | HKC (U) B1 - Huizen B2 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
6 apr. 11:30 | HKC (U) A2 - Tweemaal Zes A2 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
6 apr. 12:00 | Swift (A) D1 - HKC (U) D1 | Sportpark Parkschouwburg | AMSTERDAM |
6 apr. 12:30 | Sparta (N)/Djops 1 - HKC (U) 1 | Sportpark Luxool | NIJKERK GLD |
6 apr. 13:00 | HKC (U) 6 - Synergo 9 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
6 apr. 13:55 | Synergo 4 - HKC (U) 2 | Veld Synergo | UTRECHT |
6 apr. 14:00 | MIA A4 - HKC (U) A1 | Veld MIA | AMERSFOORT |
6 apr. 14:05 | Victum C2 - HKC (U) C1 | Sportpark Weteringhoek | HOUTEN |
6 apr. 14:30 | HKC (U) 3 - Huizen 3 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
6 apr. 15:30 | MIA 6 - HKC (U) 5 | Veld MIA | AMERSFOORT |
6 apr. 16:00 | HKC (U) 4 - Atlantis 4 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
10 apr. 20:15 | HKC (U) MW1 - Tiel '72 MW1 | Sportpark Hoograven-Zuid | UTRECHT |
17 apr. 20:00 | Wageningen MW3 - HKC (U) MW1 | Binnenveld | WAGENINGEN |
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|
16 mrt. | Animo 3 - HKC (U) 2 | 10 - 17 |
16 mrt. | HKC (U) 3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 6 | 17 - 15 |
16 mrt. | Tiel '72 1 - HKC (U) 1 | 23 - 15 |
16 mrt. | HKC (U) 5 - DVO/Transus 11 | 13 - 9 |
16 mrt. | Tweemaal Zes 4 - HKC (U) 4 | 20 - 11 |
16 mrt. | Hemur Enge B1 - HKC (U) B1 | 10 - 10 |
16 mrt. | HKC (U) A1 - Spirit A3 | 11 - 12 |
16 mrt. | ESDO D1 - HKC (U) D1 | 6 - 5 |
16 mrt. | HKC (U) C1 - Fortissimo C2 | 14 - 0 |
16 mrt. | Tweemaal Zes A2 - HKC (U) A2 | 19 - 12 |
16 mrt. | HKC (U) D2 - RDZ D2 | 2 - 15 |
14 mrt. | HKC (U) C1 - Het Bosch C1 | 12 - 7 |
12 mrt. | HKC (U) MW1 - Spirit MW2 | 10 - 17 |